Zoeken
Contact

Contact met de afdelingsleiding

Mw. drs. K. Schuur                    
k.schuur@k-s-e.nl

brugklassen


Dhr. G. Hereijgers
g.hereijgers@k-s-e.nl

mavo-2/3/4



Mw. G. Paasschens
g.paasschens@k-s-e.nl

mavo-2/3/4

Dhr. M. Doggen
m.doggen@k-s-e.nl

havo-2/3

Dhr. I. Pertijs
i.pertijs@k-s-e.nl 

vwo-2/3


Dhr. S. van Oosterwijck
s.vanoosterwijck@k-s-e.nl   
  

havo-4/5


Dhr. J. Quaijtaal                          
j.quaijtaal@k-s-e.nl

vwo-4/5/6


  
De afdelingsleider die op verschillende afdelingen vervangt is dhr. F. van den Dries; f.vandendries@k-s-e.nl.