Op woensdagmiddag 29 januari ben je van harte welkom om 2 minilessen te volgen op onze brugklas. Je volgt dan 2 verschillende minilessen zoals Engels, wiskunde, aardrijkskunde, etc. Deze lessen worden gegeven door onze docenten of leerlingen uit de bovenbouw.

Vanaf 15.00 uur kun je binnenlopen en de sfeer proeven in ons brugklasgebouw. Om 15.15 tot 15.45 uur is de eerste miniles. Dan heb je even pauze tot 16.00 uur. Stel dan gerust al je vragen aan onze docenten of leerlingen. De tweede miniles is van 16.00 tot 16.30 uur.

Meld je aan met onderstaand formulier en vul de naam van een vriend(in) in waar je graag samen de miniles mee volgt. Na je aanmelding ontvang je een ontvangstbevestiging. Een week voor jouw miniles ontvang je een mail met de laatste informatie.

Hopelijk tot snel!

Meld je hier aan voor een miniles

Terug naar overzicht
Hallo, naar wat ben je op zoek?